Spływy kajakowe Gliwice

splywy-kajakowe-gliwice-kajaki-wypozyczalnia-kajakow

Działamy skutecznie i sportowo. Jesteśmy firmą organizującą ciekawe wydarzenia. Mamy wiele interesujących propozycji dla naszych klientów. Organizujemy spływy kajakami dla osób fizycznych oraz firm na rzekach: Mała Panew, Ruda, Kanał Gliwicki, Odra, Warta, Kłodnica, Brynica, Nysa Kłodzka, Przemsza. Zapraszamy na kajaki w sezonie letnim. Koniecznie wybierzcie się z naszą firmą, a poczujecie się doskonale. Spływy kajakowe w Gliwicach są sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu. Niejeden spływ kajakowy w Gliwicach urozmaicił rodzinne lub firmowe spotkania, rozwiewając nudę i skłaniając ludzi do rozrywki. Spływ kajakowy Gliwice to doskonała forma spędzania wolnego czasu, integrowania się, wypoczywania.

Jak zatem odpocząć w Gliwicach? Organizacja spływów kajakowych Gliwice pozwala odetchnąć – wiosłowanie, podziwianie krajobrazów, odpoczynek, miłe rozmowy z innymi oraz wyciszenie się. Są to sprawy doskonałe i konieczne. Firma organizująca spływy w Gliwicach oferuje relaks oraz odpoczynek. Nie trzeba wydawać setek złotych na atrakcje. Spływ to tradycyjna i doskonała forma spędzania weekendów czy wakacji. Jednodniowe, weekendowe spływy to klasyka gatunku. Spływ to sposób na imprezy integracyjne. Jest to oferta dla dzieci i dorosłych. Taki spływ jest dla firm, dla szkół z Gliwic i okolicy. Niejedna młoda osoba stała się zapalonym sportowcem dzięki spływom. Kajakiem na wycieczki szkolne, na obozy dla młodzieży, kolonie, dla studentów, znajomych – taka oferta jest w naszej firmie. Spływy są grupowe, mogą być także organizowane dla rodzin z dziećmi.

Kajki Gliwice

Możemy zorganizować spływ w dzień, wieczorem lub  nocy. Jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe kajaki Gliwice można pożyczyć, nie trzeba mieć własnego sprzętu. Spływy w ubraniach sportowych lub w przebraniu także są możliwe. Organizujemy też zawody, wyścigi kajakami. Mamy mnóstwo pomysłów i działamy tak, aby klienci byli zadowoleni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, działamy skutecznie, szybko oraz w doskonałej jakości. Dla rodzin, firm oraz przyjaciół spływ może być wspaniałym sposobem spędzenia wolnego czasu. Woda, słońce oraz przyroda – takie są walory pływania kajakami. Niejedna osoba kocha ten sport i trudno się dziwić. Instruktorzy czuwają nad bezpiecznym przeprowadzeniem spływów. Warto słuchać ich rad oraz wskazówek. Początkujący kajakarze powinni wybierać trasy krótkie i nigdy nie pływać bez instruktora. Kapoki także są koniecznością. Do dyspozycji jest również nasza stanica kajakowa Krupski Młyn oddalona zaledwie 35 km od Gliwic oraz pole biwakowe i namiotowe.

Wypożyczalnia kajaków Gliwice

Nasza wypożyczalnia kajaków Gliwice działa przez siedem dni w tygodniu, z pożytkiem dla wielu osób. Wynajem kajaków Gliwice to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

Podsumowania zdań kilka. Ruch, słońce i zieleń to wspaniała sprawa. Pływanie kajakiem pozwala trenować mięśnie ramion, odpocząć, nacieszyć się piękną pogodą. Każdy człowiek może doskonale poczuć się na kajaku i mieć chwile relaksu. Na pewno warto odpocząć miło oraz przyjemnie, a wypoczynek jest sposobem na regenerację sił po ciężkim tygodniu w pracy, w szkole czy na uczelni. Zapraszamy do nas, pokażemy inny wymiar relaksu – czynnego oraz dającego odpowiednie podejście do życia. Nie siedź w domu przed telewizorem, nie marudź i nie nudź się. Weź rodzinę, znajomych, paczkę kumpli i zaglądaj do nas. Nie pływałeś kajakiem? Nie szkodzi, pokażemy i nauczymy Ciebie wszystkiego. Dla każdego jest coś miłego oraz wyjątkowego. A kajaki to doskonały weekend, wspaniałe wakacje czy unikatowy jednodniowy wypad. Szukasz ciekawej formy relaksu? Znajdziesz ją u nas jako:

 • spływ kajakowy jedniodniowy Gliwice
 • spływy kajakowe weekendowe Gliwice
 • spływ kajakowy kilkudniowy Gliwice
 • spływ kajakowy dla szkół Gliwice
 • spływ kajakowy dla młodzieży Gliwice
 • spływ kajakowy dla dzieci Gliwice
 • spływ kajakowy z dzieckiem Gliwice
 • spływy kajakowe dla rodzin z dziećmi Gliwice
 • spływ kajakowy dla singli Gliwice
 • spływ kajakowy dla firm Gliwice
 • spływy kajakowe dla początkujących Gliwice
 • spływy kajakowe indywidualne Gliwice
 • spływy kajakowe imprezy Gliwice
 • spływy kajakowe integracyjne Gliwice
 • spływ kajakowy dla dwojga Gliwice.

Masz pytania w rodzaju: jaka jest cena, cennik spływu kajakowego Gliwice, ile kosztuje wypożyczenie kajaków w Gliwicach, jak zorganizować spływ kajakowy, spływ kajakowy jak się przygotować, jak się ubrać, co zabrać, czy trzeba umieć pływać, jak pływać kajakiem dwuosobowym, z jaką prędkością płynie się kajakiem, jak szybko płynie kajak, czy kajaki są bezpieczne, czy plywanie kajakiem jest bezpieczne, czy kajak może zatonąć, jak zabezpieczyć telefon na kajakach? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Doradzimy co zabrać na spływy kajakiem Gliwice, co warto wiedzieć o zorganizowane spływy kajakowe Gliwice i okolice!